Cég leírása

Nemzetközi fuvarozással foglalkozó inárcsi telephelyű cég.Stabil megbízható hátterű,magyar tulajdonban lévő vállalkozás.

Export-import fuvarfeladatok.

Fő relációk: Benelux államok,Németország.

Gépjármű park: Mercedes-Benz vontatók, Schmitz ponyvás félpótkocsik.

Hirdető összes álláshirdetése
soforallas soforallas
Fizetés
Korrekt jövedelem
Nemzetközi gyakorlattal rendelkező gépkocsivezetőt keresünk nyerges, ponyvás szerelvényre. 2hét/3-4 nap, vagy 3 hét/4-5 nap autógazdás rendszerben. Export - import fuvarfeladatok. Fő relációk: Benelux államok és Németország. Inárcsi indulás érkezés. 2 éves átlagéletkorú nyerges szerelvények Mercedes/ Schmitz. Fizetés 35000 huf minden megkezdett napra. Elvárások: érvényes GKI igazolás C/E kategóriás jogosítvány digitális sofőrkártya érvényes páv igazolás ADR előny nem feltétel Megbízhatóság, korrektség, szavahihetőség Önálló, precíz munkavégzés
Nemzetközi gyakorlattal rendelkező gépkocsivezetőt keresünk nyerges, ponyvás szerelvényre. 2hét/3-4 nap, vagy 3 hét/4-5 nap autógazdás rendszerben. Export - imp...
Nemzetközi sofőr állás
Helyszín 2371 Dabas