Jogosítvány kategória
CE jogosítvány
Fizetés kategória
700.000 Ft - 900.000 Ft
Jármű típusa
40 tonnás teherautó
Pótkocsi
Ponyvás és Hűtős
Munkavégzés időtartama
Hetelős
Munkavégzés helye
Európai Unió
Munka típusa
Nemzetközi és Belföld
Kezdőket is felveszünk
Nem
Erkölcsi bizonyítvány
Nem szükséges

TIBOR-TRANS KFT GYŐR

  • 30 éves 100%-ban magyar családi vállalkozás. Daf, Scania, Volvo és Mercedes Eur VI vontatók, Schmitz és Krone pótkocsik.
  • Állandó, kiszámítható fix körmunkák, 1 fel és 1 lerakóval.
  • Nincs uniózás, hétközbeni és hétvégi itthonlét.
  • Automata útdíjfizető készülékek, állandó kocsigazdás rendszer.
  • Győri őrzött telephelyünkön ingyenes szálláslehetőség, pontos és kiszámítható bérezés gyors banki utalással.
  • Címünk: Tibor Trans Kft H-9025 Győr, Bécsi út 14. Weblap: www.tibortrans.hu  Tel.: +36309694162

Megnövekedett fuvarfeladatainkhoz munkatársakat keresünk

Gépkocsivezető pozícióba.

Feladatok:

  • E kategóriával Győr-Liberec Cz-Győr hűtős autóra. 980 km a körmunka, 1 fel és 1 lerakó, csak temperálni kell az árut, nincs palettacsere, nincs ponyvázás, sem spaniferezés, nem ADR, elektromos és sima békával kell a kalodákat berakni.
  • E kategóriával napi hazajárós Győr-Vrable SK-Győr 280 km-es állandó körmunka 1 fel és 1 lerakóval, ponyvás autóra hétfőtől péntekig fuvarfeladat bővülés miatt.
  • E kategóriával állandó német, cseh és román /Arad/ fix körmunkák győri és jászfényszarui indulással ponyvás szerelvényekre. 1 felrakó, 1 lerakó állandó fix körök, nem ADR, hétvégi és hétközbeni itthonlét.
  • C kategóriával 18 t ponyvás nagyfülkés Man-re állandó fix körökre átlagosan 1 fel és 1 lerakóval, hétvégi és hétközbeni itthonléttel
  • Győr-Arad 40 t szerelvényre 1 fel és 1 lerakós akár hazajárós munkára hétvégi itthonléttel.
  • Ha a gépkocsivezető bármelyik munka útvonala mellett lakik, haza is járhat a kamionnal, amennyiben az nem kitérő és biztonságos, őrzött helyen tud megállni. Így akár bármelyik munka lehet napi hazajárós is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A pozíció betöltésére alkalmas CE kategóriás jogosítvány, GKI vizsga, digitális tachográf kártya

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Fizetés: 700-900.000 ft a munkakörtől függően. Fix alapbér + egyéb juttatások, napidíj, állásidő, hétvégi pénz. Teljes munkaidős bejelentés. Szabadság, ünnepnapok kifizetése.
  • Fix kiszámítható állandó körök. Kocsigazdás rendszer.
  • Főbb célországok: Németország, Ausztria, Szlovákia, Csehország.
  • A munkabeosztás egyedi igények szerint alakítható. Nemzetközi munkák esetén a hétvége és a 45-ös pihenő alatt a jármű mindig itthon van. Igény esetén uniózásra is van lehetőség.
  • Győri őrzött telephelyünkön ingyenes szállás, korlátlan wifi, jól felszerelt konyha, fürdő, szállás, klíma valamint mosógép használati lehetőség, parkoló használat.
  • Munkaruha, egyéni védőeszközök, kedvezményes mobiltelefon előfizetés, autóalkatrész vásárlás, bankszámla nyitás, valamint bármilyen biztosítás megkötése a dolgozók részére a legnagyobb céges kedvezményekkel.
  • Saját telephelyi szerviz és gumijavítás, üzemanyag és ad-blue kút a gyorsaság és minőség végett.
  • Nyugdíjasok, beugrósok vagy csökkent munkaképességű gépkocsivezetők jelentkezését is várjuk. Vidékieknek bejárás támogatása.
  • Jelentkezés: 06 30/9694-162

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezés az info@tibortrans.hu címen vagy a +36/30/9 694-162 mobilszámon.

Sofőr állás a(z) Tibor Trans Kft -nél

soforallas

Nincs videó feltöltve

Milyen jogosítvánnyal rendelkezik?
Rendelkezik PÁV vizsgával?
Rendelkezik-e DIGIT kártyával?
Pályakezdő?
Rendelkezik-e érvényes GKI igazolvánnyal?
Angol vagy német nyelvismeret
Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.