soforallas soforallas
Jogosítvány kategória
C jogosítvány
Fizetés kategória
400.000 Ft - 450.000 Ft
Jármű típusa
12 tonnás teherautó
Pótkocsi
Dobozos
Munkavégzés időtartama
Napizós
Munkavégzés helye
Tatabánya
Munka típusa
Belföldi sofőr állás
Kezdőket is felveszünk
Nem
Erkölcsi bizonyítvány
Nem szükséges

A Trans-Pack Logisztika Kft. 1998 óta működő, magyar magántulajdonban lévő vállalkozás.
Fő tevékenységünk a belföldi raklapos gyűjtő- és terítőszállítmányozás, házhozszállítás valamint raktárlogisztika. Alsónémedi logisztikai központunkban és vidéki depóinkban közel 500 kollégánkkal sikeres és stabil logisztikai vállalkozás vagyunk a belföldi árufuvarozásban.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi áruterítő munka kora reggel Alsónémedi (2351 Alsónémedi Hrsz.3306) felrakodással, a szállítási terület Tatabánya és környéke, a munka vége a gépjárművezető lakhelye, a tehergépkocsi hazavihető, de zárt tárolás pl. kertes háznál vagy őrzött parkoló szükséges. A munka kezdés minden munkanap reggel 5-7 óra között Alsónémediben, végzés délután Tatabánya és környékén  az AETR egyezmény betartásával.
  • Esetenként készpénz kezelés, utánvét beszedése
  • árukísérő okmányok, szállítólevelek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

·        min 2-3 év tapasztalat

·        C kategóriás jogosítvány,

·        GKI kártya ,

·        Sofőrkártya ,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·        ADR vizsga, emelőhátfalas vizsga előny, de később akár nálunk is megszerezhető

·        erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

·        stabil munkahelyet, nálunk mindig lesz feladat és kiszállítandó áru

·        korrekt bérezést

·        állandó kiszállítási területet

·        versenyképes kezdő fizetést (nettó 405000 Ft)

·        ADR vizsga esetén nettó +40000 Ft / hó bérkiegészítés

·        céges telefont, saját fejlesztésű sofőr applikációt

·        hozzáértő vezetőket, nálunk a vezetők is odaállnak a feladatokhoz

·        támogató csapatot, mentori programot az új gépjárművezetőknek

·        „egygazdás autórendszer", megbízható, szervizelt gépjárműveket,

·        szabad hétvégéket és ünnepnapokat, csak hétfőtől péntekig szállítunk, nappali bejárós feladat

Érdeklődni és jelentkezni a 06706182316 telefonszámon vagy a allas@trans-pack.hu e-mail címen lehet.

Sofőr állás a(z) Trans-Pack Logisztika kft. -nél

soforallas

Nincs videó feltöltve

Milyen jogosítvánnyal rendelkezik?
Rendelkezik PÁV vizsgával?
Rendelkezik-e DIGIT kártyával?
Pályakezdő?
Rendelkezik-e érvényes GKI igazolvánnyal?
Angol vagy német nyelvismeret
Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.