Jogosítvány kategória
C jogosítvány
Fizetés kategória
Korrekt jövedelem
Jármű típusa
7,5 tonnás teherautó
Pótkocsi
Nincs
Munkavégzés időtartama
Folyamatos
Munkavégzés helye
Budapest és környéke
Munka típusa
Belföldi sofőr állás
Kezdőket is felveszünk
Igen
Erkölcsi bizonyítvány
Nem szükséges

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott, friss termékeket forgalmazó, élelmiszer-kereskedelmi vállalata, budapesti telephelyére keres munkatársat Beugrós áruszállító munkakörbe C kategóriás jogosítvánnyal

Bérezés:

  • kisautós kiszállítás esetén: 28.000,- Ft/nap
  • nagyautós kiszállítás esetén: 35.0000,- Ft/nap

Budapesten és Pest-megyén belüli áruterítésre

Elvárások:

  • áruterítői tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó tájékozódó képesség
  • teherbírás, jó fizikum (az áru lepakolását az áruszállító végzi)
  • változó munkaidő vállalása (hétfőtől-szombatig)
  • jó kommunikációs képesség
  • okostelefon magabiztos használata
  • vevő orientált gondolkodás

Előnyt jelent:

  • helyismeret
  • élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat
  • alapfokú műszaki ismeretek
  • banki terminál, applikáció kezelésben jártasság
  • azonnali kezdés

Feladatok:

  • árukiszállítás 5,5  és 7,5 össztömegű gépjárművel
  • reklamációkezelés
  • nem slepptúrás kiszállítás
  • értékesítés támogatás

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • stabil háttér egy folyamatosan fejlődő vállalatnál

 További információk: hr@matusz-vad.hu

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a jelentkezési lap kitöltésével regisztráljon!

Jelentkezéseket kizárólag e-mail-ben kérünk önéletrajzzal.

Reméljük mielőbb csapatunkban üdvözölhetjük!

Sofőr állás a(z) Matusz-Vad Zrt. -nél

soforallas

Nincs videó feltöltve

Milyen jogosítvánnyal rendelkezik?
Rendelkezik PÁV vizsgával?
Rendelkezik-e DIGIT kártyával?
Pályakezdő?
Rendelkezik-e érvényes GKI igazolvánnyal?
Angol vagy német nyelvismeret
Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.