Cég leírása

A Sang-A Frontec EU Kft. a dél-koreai Sang-A Frontec Co.Ltd. leányvállalata. A szadai műanyag fröccsöntő üzem a cégcsoport első európai telephelye. Cégünk lítium ionos akkumulátor alkatrészeket gyárt, melyet elektromos autókba építenek be. A koreai tulajdonosok mentalitásának megfelelően fontos szerepet kap az innováció, ezért kiváló lehetőséget kínál cégünk a szakmai ismeretek bővítésére, továbbfejlesztésére.

Hirdető összes álláshirdetése
C jogosítvány
Fizetés kategória
Megegyezés szerint
Feladatok: - Raktározási feladatok - Termékek és alapanyagok szállítása telephelyek között, valamint azok eljuttatása vevőink részére - Gépjárműre való fel-le rakodás - A feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása Elvárások: - C kategóriás érvényes jogosítvány és GKI vizsga, PAV III - Termelési, raktárgazdálkodási folyamatok átlátásának, megértésének képessége - Targoncás jogosítvány - Pontos, precíz munkavégzés - Jó fizikai állapot - Középfokú végzettség, érettségi - Minimum 3 éves gépkocsivezetői gyakorlat Előny: - angol