soforallas soforallas
Jogosítvány kategória
B vagy C jogosítvány
Fizetés kategória
400.000 Ft - 450.000 Ft
Jármű típusa
3,5 vagy 7,5 tonnás teherautó
Pótkocsi
Nincs
Munkavégzés időtartama
Napizós
Munkavégzés helye
Budapest és környéke
Munka típusa
Belföldi sofőr állás
Kezdőket is felveszünk
Nem
Erkölcsi bizonyítvány
Nem szükséges

Ezek Lesznek A Feladataid:
A raktárral együttműködve a kiszállítandó áruk felrakodása a gépjárműre.
Túraterv szerint a budapesti és Budapest környéki partnereink részére a megrendelt élelmiszerek kiszállítása, hűtött 6 és 7 t gépjárművel.
Az áruterítő túra során a gépjármű vezetéséhez és az áruátadáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.
A kiszállítás végén az átvett készpénzzel, valamint a göngyöleggel és számlákkal elszámolsz a raktárral.
A gépkocsi műszaki állapotát figyelemmel kíséred és annak megfelelően gondoskodsz a tankolásról, jelzed az olajcsere és adblue igényedet, és az estleges műszaki problémákat is jelzed a szállításvezetőnek.

Az Álláshoz Tartozó Elvárások:
Rendelkezel "C" kategóriás jogosítvánnyal, digitális gépkocsi vetetői kártyával és érvényes GKI kártyával.
Van legalább 1-2 éves áruterítői tapasztalatod.
Munkakezdés hajnali 3 és 5 óra között.

AMIT Kínálunk:
Munkatársainknak stabil, támogató hátteret biztosítunk.
Teljes bejelentéssel foglalkoztatunk.
Az általad vezetett IVECO teherautók folyamatosan szervizelt EURO 6 motorral rendelkeznek.
Az elérhető havi jövedelmed nettó 400.000, - és 440.000, - Ft között lesz (műszakpótlékok, havi jutalmazás).
A munkádat hétfőtől - péntekig végzed, minden hétvégéd szabad.
A munkavégzéshez telefont biztosítunk.
A munkavégzéshez szükséges munkaruházatot és annak tisztítását, valamint a munkavédelmi cipőt biztosítjuk.
A cég kedvezményes élelmiszer vásárlási lehetőséget biztosít a számodra.
Közvetlen jó kapcsolat a kollégákkal és a vezetőkkel.

Sofőr állás a(z) PRIBOFOOD KFT. -nél

soforallas

Nincs videó feltöltve

Milyen jogosítvánnyal rendelkezik?
Rendelkezik PÁV vizsgával?
Rendelkezik-e DIGIT kártyával?
Pályakezdő?
Rendelkezik-e érvényes GKI igazolvánnyal?
Angol vagy német nyelvismeret
Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.